Nedaudz par vēsturi un darbību.

Uzņēmums dibināts 2008. gada 27. aprīlī. Reģistrācijas nosaukums ir SIA "GV KERNEL", "brenda" vai tirdzniecības nosaukums - "GV STUDIO". Pirmā ideja - izveidot portālu, kurā latviešu valodā būtu atrodama informācija par jaunākajiem un ari ne tik - mobilajiem telefoniem (biznesa ideja - pelnīt ar portālā ievietotajām reklāmām...). Izdomājām un piereģistrējām domēnu mobitel.lv ( nu jau vairāk kā piecus gadus nepieder mums). Uz to brīdi, lai izveidotu mūsu vēlmēm atbilstošu interneta vietni, bija nepieciešami (priekš mums) diezgan kosmiski naudas ieguldījumi. Šis aspekts bija par iemeslu tam, ka izvēlējamies paši sev veidot mājas lapu. Biznesa ideja nerealizējās, bet zināšanas lapu veidošanā rosināja interesi par šo sfēru.
Turpinot attīstīties pievienojās foto un video radīšanas un apstrādes prasmes. Vēlāk - zināšanas reklāmprasmēs google servisos, facebook, instagram, ka arī linkedin platformās.


Ir daudz realizētu projektu, zemāk daži no tiem. 

ecotour.lv

Latvijas vietējā tūrisma tēmai veltīts privāts portāls.

2008. gads.

jumti.lv

SIA Jumti un Fasādes mājas lapa. Uzņēmums nodarbojas vācu uzņēmumu Erlus un Nelskamp pārstāvniecību Latvijā. Jumtu segumu, fasāžu, ar to uzstādīšanu saistīto palīgmateriālu tirdzniecību.
Vietne optimizēta klientu piesaistei caur www.google.lv. Uzņēmuma profils google.lv. un facebook.com, pēdējā tiek publicēta aktuālā informācija, akcijas, apmācību kalendāri uc.
Administrē uzņēmuma darbinieki.

2010. gads.

jumtueksperti.lv

Jumtu Ekspertīžu birojs. Būvju un jumtu ekspertīzes, projektēšana. Informatīva mājas lapa ar kontaktu formu un biznesa profils facebook.com

2016. gads.

ata-old.lv

Ozolnieku luterāņu baznīcas mājas lapa. 
Progresīvai draudzei - progresīva mājas lapa. 
Administrē pats draudzes mācītājs.

2017.gads.

afmaster.eu

Mājas lapa nelielam uzņēmumam, kas ražo, lai gan pareizāk būtu - izgatavo, dažādas lampas. Gan stāvlampas gan galda lampas. Roku darbs, perfekta kvalitāte, augstvērtīgi izejmateriāli.

Profili facebook.com un instagram, kur regulāri tiek publicēta informācija par uzņēmuma aktivitātēm un konkursiem.
Ņemot vērā īpašos gaismas ķermeņus, mājas lapa nav optimizēta atrašanai ar google.lv, bet kā reklāmas veids ir izvēlēts tieši zīmola popularizēšana caur biznesa profiliem, kā arī aktīva dalība dažādās dizaina izstādēs.

2018. gads.

imglog.eu.com

Mājas lapa uzņēmumam, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumiem no Latvijas un pārējām divām Baltijas valstīm, uz Skandināviju. Sniedz noliktavas pakalpojumus.
Uzņemuma profili google un facebook platformās.

2019. gads.

alpilatvia.lv

Itālijas pārvadājumu, loģīstikas grupas "ALPI WORLD' Latvijas atzara - SIA "ALPI Latvia" mājas lapa. 
Uzņēmums nodarbojas ar kravu pārvadājumiem starp Latviju un Itāliju.

2019. gads.

© 2008 SIA GVKERNEL. All Rights Reserved.