Nedaudz par vēsturi un darbību.

Uzņēmums dibināts 2008. gada 27. aprīlī. Reģistrācijas nosaukums ir SIA "GV KERNEL", "brenda" vai tirdzniecības nosaukums - "GV STUDIO". Pirmā ideja - izveidot portālu, kurā latviešu valodā būtu atrodama informācija par jaunākajiem un ari ne tik - mobilajiem telefoniem (biznesa ideja - pelnīt ar portālā ievietotajām reklāmām...). Izdomājām un piereģistrējām domēnu mobitel.lv ( nu jau vairāk kā piecus gadus nepieder mums). Uz to brīdi, lai izveidotu mūsu vēlmēm atbilstošu interneta vietni, bija nepieciešami (priekš mums) diezgan kosmiski naudas ieguldījumi. Šis aspekts bija par iemeslu tam, ka izvēlējamies paši sev veidot mājas lapu. Biznesa ideja nerealizējās, bet zināšanas lapu veidošanā rosināja interesi par šo sfēru.
Turpinot attīstīties pievienojās foto un video radīšanas un apstrādes prasmes. Vēlāk - zināšanas reklāmprasmēs google servisos, facebook, instagram, ka arī linkedin platformās.


Ir daudz realizētu projektu, zemāk daži no tiem. 

Image

jumti.lv

Mājas lapa uzņēmumam, kas nodarbojas ar jumtu un fasāžu materiālu tirdzniecību Latvijā.
Vietne optimizēta klientu piesaistei caur www.google.lv. Uzņēmuma profils google.lv. un facebook.com, pēdējā tiek publicēta aktuālā informācija, akcijas, apmācību kalendāri uc.

Image

veikals.jumti.lv

Interneta veikals.
Optimizēts klientu piesaistei caur www.google.lv
Image

ecotour.lv

Lauku tūrisma tēmai veltīts portāls.
Image

jumtueksperti.lv

Jumtu Ekspertīžu birojs, ekspertīzes, projektēšana. Informatīva mājas lapa ar kontaktu formu un biznesa profils facebook.com.

Image

ata-old.lv

Ozolnieku luterāņu baznīcas mājas lapa. Vietne ar informatīvu nozīmi. Pašlaik notiek satura ievietošana. Plānotas aktivitātes facebook.com.

Image

afmaster.eu

Reklāmas lapa nelielam uzņēmumam, kas ražo interesantus gaismas ķermeņus. Profili facebook.com un instagram, kur regulāri tiek publicēta informācija par uzņēmuma aktivitātēm un konkursiem.
Ņemot vērā īpašos gaismas ķermeņus, mājas lapa nav optimizēta atrašanai ar google.lv, bet kā reklāmas veids ir izvēlēts tieši zīmola popularizēšana caur biznesa profiliem, kā arī aktīva dalība dažādās dizaina izstādēs.

Image

imglog.eu.com

Promo lapa uzņēmumam, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumu loģistiku.

Image

alpilatvia.lv

Itālijas pārvadājumu, loģīstikas grupas "ALPI WORLD' Latvijas atzara - uzņēmumu SIA "ALPI Latvia" mājas lapa.

© 2008 SIA GVKERNEL. All Rights Reserved.